Rybník Hruškov 7 ha

9.ročník Hruškov Cup 24h. jednotlivci 2023

 Závod jednotlivců v lovu kaprů, amurů a jeseterů ( 24 hodin)
Datum akce: 3.-4.5. 2023
Časový rozpis:
Úterý 2.5. od 18:00h. posezení u piva a jídla. Účast dobrovolná.
Středa 3.5. od 8:30h. do 9:00h. registrace závodníků
od 9:00h. losování lovných míst
od 9:15h. přesun na lovné místa
od 11:00h. začátek závodu, krmení( krmit se může až od 11 h.)
Čtvrtek  4..5. v 11:00h. ukončení závodu
od 12:30h. slavnostní vyhlášení závodu

Garantované ceny při plném počtu startujících:

1. Místo – 9000,-Kč + pohár + věcné ceny

2. Místo – 6000,-Kč + pohár + věcné ceny

3. Místo – 4500,-Kč + pohár + věcné ceny

4.-10. Místo, věcné ceny

Nejtěžší ryba – 1000,- Kč, pohár

Startovné: 3100,-kč za jednoho závodníka.
Po podání přihlášky zaplatit zálohu do 10 dnů ve výši 1100,- kč na účet: 1028022433/5500 . Způsob platby startovného: převodem nebo vkladem  na účet: 1028022433/5500  jako variabilní symbol uvést číslo mobilního telefonu (např. 123456789) a do zprávy pro příjemce uvést jméno závodníka. Zbývající část startovného zaplatit při registraci před závodem.
Přihlášky se přijímají zasláním přihlášky na e-mail: podoubsky@ok-sas.cz, nebo formou SMS na tel: 602 279 289 Přihláška je platná až po přijetí startovného!
Počet teamů: max. 21

Bodovanou rybou je kapr, amur, jeseter od 50cm včetně. Boduje se pouze 7 kusů nejtěžších ulovených bodovaných ryb.

Pořadatel závodu: Sportovní rybolov Hruškov

Pravidla:
Závod probíhá systémem chyť a pusť
Soutěží se v jednotlivcích. 
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
Lovná místa jsou pouze na jednom břehu rybníka( dlouhá strana – louka), Celá hráz bude zavřená!

Krmení, nahazování, obsluhu prutů, zdolávání a podebírání ryby může provádět výhradně sám závodník. Při krmení a nahazování, nesmí závodník opustit svůj sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního závodníka, ryba se počítá. Při zdolávání ryby je možné , se souhlasem sousedního závodníka, přejít do jejich sektoru a tam zdolat rybu. Vstoupit do vody může závodník pouze při podebírání a to výhradně před svým sektorem. Označování lovných míst jakýmkoliv způsobem je zakázané. Zavážení nástrah a návnad jakýmkoliv způsobem zakázané. Echolot zakázán.
Krmení během závodu je možné pouze za pomoci ruky, lopatky, kobry, praku, raketou (spombem). Jiné způsoby krmení, které tady nejsou jmenovány, jsou zakázané.
V době nepřítomnosti závodníka na lovném místě, nesmí být žádný z prutů nahozen.
Každý závodník loví na maximálně 2 pruty, každý z prutů s maximálně jedním návazcem s jedním HÁČKEM S PROTIHROTEM.
Závodník musí použít pouze průběžnou (únikovou montáž). Sestava musí být uzpůsobena tak, aby se v případě přetržení vlasce ryba bezpečně zbavila olova, nebo krmítka. Zákaz používání pletené šňůry!!!  Pletené návazce povoleny- to znamená od olova k háčku. Olověné šňůry jsou ZAKÁZANÉ.
Bodovanou rybou je pouze kapr, amur a jeseter od 50cm včetně. Počítá se ryba, která je ulovena za tlamku - hlavovou část ryby.(nikoliv za břicho, ploutev a atd…) boduje se pouze 7 nejtěžších ulovených ryb. Počítá se čistá váha po odečtení vážícího saku. Každá ulovená ryby se při vylovení z vody musí položit a šetrně odháčkovat na mokré podložce.  Vyhrává závodník s největší váhou ulovených ryb. V případě stejné váhy ryb rozhoduje o pořadí váha nejtěžší ulovené ryby, následně los. Úlovky okamžitě po zvážení a zapsání do úlovkového listu vrátit do vody.

Lovné metody:
položená, vlasová metoda
Lovná metoda ZIG-RIG je ZAKÁZANÁ. Maximální délka návazce je omezena na 50cm!!!

Povolené nástrahy: kukuřice, boilie, pelety a umělé napodobeniny jmenovaných nástrah, boilie těsta, dipy
PVA materiál povolen!
Krmítka povoleny!
Srkačky přísně zakázány!!

Povolené návnady: boilie, pelety, method mix, vařený partikl.

Krmení je omezeno na 20 kg na celý závod!!! Do krmení se nepočítají tekuté potravy, dipy a pop up. Vše ostatní bude zváženo rozhodčím. Přebytek krmení nesmí být během závodu na lovném místě. Doporučujeme odvážit už doma před závodem.
Nesmí se chytat: na pečivo, různé foukané kukuřice, puffi a jiné extrudy, červi, žížaly ani jiné živé nástrah

Co není dovoleno je ZAKÁZÁNO!!!

Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat kteroukoli z udic závodníka.

Protest:
Každý soutěžící má právo vznést protest a to v případě, že bude mít podezření na porušování pravidel závodu, nikoliv však na pravidla samotná. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního závodníka, ryba se počítá - nelze vznést protest.
Při vznesení protestu musí závodník složit kauci 1000,- Kč hlavnímu rozhodčímu. Při zjištění neoprávněnosti podaného protestu, kauce propadá ve prospěch pořadatele.  Případný protest řeší hlavní rozhodčí a minimálně jeden sektorový rozhodčí. Protest musí být vznesen neprodleně! V případě oprávněného protestu se ryba nebude počítat.
PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ  DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ ZÁVODNÍKA S OKAMŽITÝM VYKÁZÁNÍM A STARTOVNÉ ZÁVODNÍKA V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ!!! – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.

Povinná výbava je podběrák min. 100 cm rameno, peán, podložka pod ryby, minimálně 1 sak na uchování ryb. Dále je nutné, aby závodník vlastnil mobilní telefon, který uvede při registraci jako kontaktní. Je nutno zajistit si jeho provoz po celou dobu závodu. Bivakování a stanování účastníků závodu a jejich doprovodu je povoleno na prostorných upravených přilehlých travnatých pozemcích.
   
Úhradou startovného závodník souhlasí s uvedenými pravidly.

Po celou dobu závodu bude zajištěno OBČERSTVENÍ, čepované pivo, limo, klobásy, guláš, polévka, steaky, smaž. sýr, pizza, atd…

Jedná se o privátní soukromou klubovou akci a pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o závod.
Více info na tel: 602 279 289  Vít Podoubský - hlavní pořadatel

5.ročník Hruškov Sektor Cup 50h. teamy 2023

 Hruškov Sektor Cup 50h. teamy 2023
závod 2-3 členných teamů v lovu kaprů, amurů a jeseterů ( 50 hodin) rozdělen na dva lovné sektory

Místo konání: rybník Hruškov

Datum: 16-18.5. 2023
Časový harmonogram závodu:
pondělí 15.5. možný příjezd, kiosek otevřen
úterý 16.5.  7:15 prezentace teamů
7:45 losování
8:00 přesun na místa (možno dříve)
10:00 START ZÁVODU
čtvrtek 25.6. 12:00 KONEC ZÁVODU
13:00 vyhlášení výsledků

Závod je vypsán pro 15 teamů
Startovní pole bude rozděleno na dva sektory.
sektor A - místa 1-8
sektor B - místa 9-15

Hodnocení vítězů:
Celkové 1. místo 16 000 Kč + poháry
Celkové 2. místo 10 000 Kč + poháry
Celkové 3. místo 8 000 Kč + poháry

Vítěz sektoru  A:
věcná cena v hodnotě 2000 Kč + poháry
Vítěz sektoru B:
věcná cena v hodnotě 2000 Kč + poháry

Nejtěžší ryba 1000 Kč + poháry

4-10. místo - věcné ceny
Teamy umístěné na 1.-3. místě nemají nárok na cenu vítěze sektoru.


Startovné je 7 400 Kč za celý team 2-3 členové

Po podání přihlášky zaplatit zálohu do 10 dnů ve výši 2200,- kč na účet: 1028022433/5500 , zbývající část startovného zaplatit při registraci před závodem
Přihlášky se přijímají zasláním přihlášky na e-mail: podoubsky@ok-sas.cz, nebo formou SMS na tel: 602 279 289 Přihláška je platná až po přijetí zálohy startovného! Způsob platby startovného: převodem nebo vkladem  na účet 1028022433/5500 , jako variabilní symbol uvést číslo mobilního telefonu (např. 123456789) a do zprávy pro příjemce uvést název teamu(jména závodníků).

Bodování:Bodovanou rybou je kapr, amur a jeseter dosahující minimální čisté váhy 4kg. Boduje se pouze 7 nejtěžších ryb. Ryba musí být ulovena za tlamku -hlavovou část( nikoliv za ploutev, břicho  atd…)

Lovné metody: pouze položená - vlasová metoda
Povolené nástrahy: kukuřice, boilie, pelety, boilie těsta, dipy, umělé napodobeniny jmenovaných nástrah
Povolené návnady: boilie, pelety, method mix, dokonale uvařený partikl
Krmení se raketou, lopatkou, košíčkem, prakem, katapultem, rukou, PVA

ZÁKAZ POUŽITÍ KRMÍTEK
ZÁKAZ OBALOVÁNÍ OLOV
ZÁKAZ použití PLETENÝCH ŠŇŮR jako šokového materiálu (ano, na návazci s háčkem může být a na spodovém prutu taky může být)

Pravidla:
Závod probíhá systémem chyť a pusť 50h nonstop
Team tvoří 2-3 členové (po individuální domluvě možno 1). Team loví na max.4 pruty s jedním návazcem s jednoháčkem s protihrotem
Všichni členové teamu mají stejná práva a povinnosti.
Team může do závodu nastoupit i po zahájení závodu. V tomto případě bude u losování zastoupen nestrannou osobou, která za něho vylosuje při hlavním losování místo.
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
Losování místa, kde bude team bez střídání a přestávky lovit, bude probíhat ve dvou kolech. V prvním kole se losuje pořadí dle pořadí přijatých registrací k losu druhého kola. V druhém kole se losuje jedno konkrétní lovné místo kde, bude team lovit.
Krmení, nahazování, obsluhu prutů, zdolávání a podebírání ryby můžou provádět výhradně jen členové teamu. Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání, nesmí závodník opustit svůj sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního teamu, ryba se počítá. Vstoupit do vody může závodník pouze při podebírání ryby.
Označování lovných míst jakýmkoliv způsobem je zakázané.
Sondování dna-lovného místa je povoleno pouze markerem! Echolot zakázán!
Zavážení, zaplavávání a zanášení návnad a nástrah zakázané.
V době nepřítomnosti všech členů teamu, nesmí být žádný z prutů nahozen. Na místě musí být vždy minimálně jeden člen teamu.
Závodníci musí použít pouze průběžnou únikovou montáž. Sestava musí být uzpůsobena tak, aby se v případě přetržení vlasce ryba bezpečně zbavila zátěže.  Zig-Rig ZAKÁZÁN. Max. povolená délka návazce je 50cm!! (Olověné šňůry ZAKÁZÁNY)
Počítá se čistá váha po odečtení vážícího saku. Vážit se bude všem teamům stejným typem váhy. Každá ulovená ryba se při vylovení z vody musí položit a šetrně odháčkovat na mokré podložce. Úlovky okamžitě po zvážení a zapsání do úlovkového listu vrátit do vody.
Počítá se pouze ryba, která byla ulovena za tlamku - hlavovou část, nikoliv za ploutev, břicho atd...
V případě rovnosti výsledku rozhoduje o pořadí váha nejtěžší ulovené ryby, následně los.

Povinná výbava každého CT:
- podběrák min. 80 cm rameno
- peán
- podložka pod rybu vaničkového typu
- minimálně 2 saky na uchování ryb
- vážící trojnožku
- mobilní telefon, který uvede při registraci jako kontaktní. Je nutno zajistit si jeho provoz po celou dobu závodu.

Protest:
Každý soutěžící má právo vznést protest a to v případě, že bude mít podezření na porušování pravidel závodu, nikoliv však na pravidla samotná. Při vznesení protestu musí team složit kauci 2000,- Kč řediteli závodu. Bude-li protest uznán jako oprávněný, kauce bude vrácena v plné výši. Případný protest řeší hlavní rozhodčí.

PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL, ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ TEAMU S OKAMŽITÝM VYKÁZÁNÍM A STARTOVNÉ TEAMU V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ!!!- ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.

Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat kteroukoli z udic závodníka.
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za způsobené škody.
Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o účast v závodě.
Pořadatel garantuje plnou výši cen při plném obsazení závodu
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu propozic.
Úhradou zálohy startovného závodníci souhlasí s propozicemi.
Úhradou zálohy startovného, se team zavazuje k doplaceníní plné výše startovného.(v případě řádné omluvy, min 10 dní před závodem bude záloha vracena v plné výši)
Úhradou startovného závodníci souhlasí s pořízením foto a videodokumntace z akce.

Pořadatel závodu: Sportovní rybolov Hruškov, Vít Podoubský 602 279 289

4.ročník Hruškov Memoriál Norberta Peřiny 2023

 Memoriál Norberta Peřiny
závod 2-3 členných teamů v lovu kaprů, amurů a jeseterů ( 50 hodin) rozdělen na dva lovné sektory

Místo konání: rybník Hruškov
www.hruskov.cz
Pořadatel závodu: Sportovní rybolov Hruškov, Vít Podoubský 602 279 289

Datum: 6-8.6. 2023
Časový harmonogram závodu:
pondělí 5.6. možný příjezd, kiosek otevřen
úterý 6.6.  7:15 prezentace teamů
7:45 losování
8:00 přesun na místa (možno dříve)
10:00 START ZÁVODU
čtvrtek 8.6. 12:00 KONEC ZÁVODU
13:00 vyhlášení výsledků

Závod je vypsán pro 15 teamů
Startovní pole bude rozděleno na dva sektory.
sektor A - místa 1-8
sektor B - místa 9-15

Hodnocení vítězů:
Celkové 1. místo 17 000 Kč + poháry + putovní pohár
Celkové 2. místo 12 000 Kč + poháry
Celkové 3. místo 10 000 Kč + poháry

Vítěz sektoru  A:
věcná cena v hodnotě 2000 Kč + poháry
Vítěz sektoru B:
věcná cena v hodnotě 2000 Kč + poháry

Nejtěžší ryba 1000 Kč + poháry

4-10. místo - věcné ceny
Teamy umístěné na 1.-3. místě nemají nárok na cenu vítěze sektoru.


Startovné je 7 600 Kč za celý team 2-3 členové

Po podání přihlášky zaplatit zálohu do 10 dnů ve výši 2200,- kč na účet: 1028022433/5500 , zbývající část startovného zaplatit při registraci před závodem
Přihlášky se přijímají zasláním přihlášky na e-mail: podoubsky@ok-sas.cz, nebo formou SMS na tel: 602 279 289 Přihláška je platná až po přijetí zálohy startovného! Způsob platby startovného: převodem nebo vkladem  na účet 1028022433/5500 , jako variabilní symbol uvést číslo mobilního telefonu (např. 123456789) a do zprávy pro příjemce uvést název teamu(jména závodníků).

Bodování:Bodovanou rybou je kapr, amur a jeseter dosahující minimální čisté váhy 4kg. Boduje se pouze 7 nejtěžších ryb. Ryba musí být ulovena za tlamku -hlavovou část( nikoliv za ploutev, břicho  atd…)

Lovné metody: pouze položená - vlasová metoda
Povolené nástrahy: kukuřice, boilie, pelety, boilie těsta, dipy, umělé napodobeniny jmenovaných nástrah
Povolené návnady: boilie, pelety, method mix, dokonale uvařený partikl
Krmení se raketou, lopatkou, košíčkem, prakem, katapultem, rukou, PVA

ZÁKAZ POUŽITÍ KRMÍTEK
ZÁKAZ OBALOVÁNÍ OLOV
ZÁKAZ použití PLETENÝCH ŠŇŮR jako šokového materiálu (ano, na návazci s háčkem může být a na spodovém prutu taky může být)

Pravidla:
Závod probíhá systémem chyť a pusť 50h nonstop
Team tvoří 2-3 členové (po individuální domluvě možno 1). Team loví na max.4 pruty s jedním návazcem s jednoháčkem s protihrotem
Všichni členové teamu mají stejná práva a povinnosti.
Team může do závodu nastoupit i po zahájení závodu. V tomto případě bude u losování zastoupen nestrannou osobou, která za něho vylosuje při hlavním losování místo.
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
Losování místa, kde bude team bez střídání a přestávky lovit, bude probíhat ve dvou kolech. V prvním kole se losuje pořadí dle pořadí přijatých registrací k losu druhého kola. V druhém kole se losuje jedno konkrétní lovné místo kde, bude team lovit.
Krmení, nahazování, obsluhu prutů, zdolávání a podebírání ryby můžou provádět výhradně jen členové teamu. Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání, nesmí závodník opustit svůj sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního teamu, ryba se počítá. Vstoupit do vody může závodník pouze při podebírání ryby.
Označování lovných míst jakýmkoliv způsobem je zakázané.
Sondování dna-lovného místa je povoleno pouze markerem! Echolot zakázán!
Zavážení, zaplavávání a zanášení návnad a nástrah zakázané.
V době nepřítomnosti všech členů teamu, nesmí být žádný z prutů nahozen. Na místě musí být vždy minimálně jeden člen teamu.
Závodníci musí použít pouze průběžnou únikovou montáž. Sestava musí být uzpůsobena tak, aby se v případě přetržení vlasce ryba bezpečně zbavila zátěže  Zig-Rig ZAKÁZÁN. Max. povolená délka návazce je 50 cm!! Olověné šňůry ZAKÁZÁNY)
Počítá se čistá váha po odečtení vážícího saku. Vážit se bude všem teamům stejným typem váhy. Každá ulovená ryba se při vylovení z vody musí položit a šetrně odháčkovat na mokré podložce. Úlovky okamžitě po zvážení a zapsání do úlovkového listu vrátit do vody.
Počítá se pouze ryba, která byla ulovena za tlamku - hlavovou část, nikoliv za ploutev, břicho, atd...
V případě rovnosti výsledku rozhoduje o pořadí váha nejtěžší ulovené ryby, následně los.

Povinná výbava každého CT:
- podběrák min. 80 cm rameno
- peán
- podložka pod rybu vaničkového typu
- minimálně 2 saky na uchování ryb
- vážící trojnožku
- mobilní telefon, který uvede při registraci jako kontaktní. Je nutno zajistit si jeho provoz po celou dobu závodu.

Protest:
Každý soutěžící má právo vznést protest a to v případě, že bude mít podezření na porušování pravidel závodu, nikoliv však na pravidla samotná. Při vznesení protestu musí team složit kauci 2000,- Kč řediteli závodu. Bude-li protest uznán jako oprávněný, kauce bude vrácena v plné výši. Případný protest řeší hlavní rozhodčí.

PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL, ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ TEAMU S OKAMŽITÝM VYKÁZÁNÍM A STARTOVNÉ TEAMU V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ!!!- ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.

Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat kteroukoli z udic závodníka.
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za způsobené škody.
Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o účast v závodě.
Pořadatel garantuje plnou výši cen při plném obsazení závodu
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu propozic.
Úhradou zálohy startovného závodníci souhlasí s propozicemi.
Úhradou zálohy startovného, se team zavazuje k doplaceníní plné výše startovného.(v případě řádné omluvy, min 10 dní před závodem bude záloha vracena v plné výši)
Úhradou startovného závodníci souhlasí s pořízením foto a videodokumntace z akce.

Pořadatel závodu: Sportovní rybolov Hruškov, Vít Podoubský 602 279 289

9.ročník Hruškov Cup 50h. teamy 2023

 9. Hruškov Cup 50h teamy srpen 2023
závod 2-3 členných teamů v lovu kaprů, amurů a jeseterů ( 50 hodin) rozdělen na dva lovné sektory

Místo konání: rybník Hruškov
www.hruskov.cz
Pořadatel závodu: Sportovní rybolov Hruškov, Vít Podoubský 602 279 289

Datum: 8.-10.8. 2023
Časový harmonogram závodu:
pondělí 7.8. možný příjezd, kiosek otevřen
úterý 8.8.  7:15 prezentace teamů
7:45 losování
8:00 přesun na místa (možno dříve)
10:00 START ZÁVODU
čtvrtek 10.8. 12:00 KONEC ZÁVODU
13:00 vyhlášení výsledků

Závod je vypsán pro 15 teamů
Startovní pole bude rozděleno na dva sektory.
sektor A - místa 1-8
sektor B - místa 9-15

Hodnocení vítězů:
Celkové 1. místo 17 000 Kč + poháry
Celkové 2. místo 12 000 Kč + poháry
Celkové 3. místo 10 000 Kč + poháry

Vítěz sektoru  A:
věcná cena v hodnotě 2000 Kč + poháry
Vítěz sektoru B:
věcná cena v hodnotě 2000 Kč + poháry

Nejtěžší ryba 1000 Kč + poháry

4-10. místo - věcné ceny
Teamy umístěné na 1.-3. místě nemají nárok na cenu vítěze sektoru.


Startovné je 7 600 Kč za celý team 2-3 členové

Po podání přihlášky zaplatit zálohu do 10 dnů ve výši 2200,- kč na účet: 1028022433/5500 , zbývající část startovného zaplatit při registraci před závodem
Přihlášky se přijímají zasláním přihlášky na e-mail: podoubsky@ok-sas.cz, nebo formou SMS na tel: 602 279 289 Přihláška je platná až po přijetí zálohy startovného! Způsob platby startovného: převodem nebo vkladem  na účet 1028022433/5500 , jako variabilní symbol uvést číslo mobilního telefonu (např. 123456789) a do zprávy pro příjemce uvést název teamu(jména závodníků).

Bodování:Bodovanou rybou je kapr, amur a jeseter dosahující minimální čisté váhy 4kg. Boduje se pouze 7 nejtěžších ryb. Ryba musí být ulovena za tlamku -hlavovou část( nikoliv za ploutev, břicho  atd…)

Lovné metody: pouze položená - vlasová metoda
Povolené nástrahy: kukuřice, boilie, pelety, boilie těsta, dipy, umělé napodobeniny jmenovaných nástrah
Povolené návnady: boilie, pelety, method mix, dokonale uvařený partikl
Krmení se raketou, lopatkou, košíčkem, prakem, katapultem, rukou, PVA

ZÁKAZ POUŽITÍ KRMÍTEK
ZÁKAZ OBALOVÁNÍ OLOV
ZÁKAZ použití PLETENÝCH ŠŇŮR jako šokového materiálu (ano, na návazci s háčkem může být a na spodovém prutu taky může být)

Pravidla:
Závod probíhá systémem chyť a pusť 50h nonstop
Team tvoří 2-3 členové (po individuální domluvě možno 1). Team loví na max.4 pruty s jedním návazcem s jednoháčkem s protihrotem.
Všichni členové teamu mají stejná práva a povinnosti.
Team může do závodu nastoupit i po zahájení závodu. V tomto případě bude u losování zastoupen nestrannou osobou, která za něho vylosuje při hlavním losování místo.
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
Losování místa, kde bude team bez střídání a přestávky lovit, bude probíhat ve dvou kolech. V prvním kole se losuje pořadí dle pořadí přijatých registrací k losu druhého kola. V druhém kole se losuje jedno konkrétní lovné místo kde, bude team lovit.
Krmení, nahazování, obsluhu prutů, zdolávání a podebírání ryby můžou provádět výhradně jen členové teamu. Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání, nesmí závodník opustit svůj sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního teamu, ryba se počítá. Vstoupit do vody může závodník pouze při podebírání ryby.
Označování lovných míst jakýmkoliv způsobem je zakázané.
Sondování dna-lovného místa je povoleno pouze markerem! Echolot zakázán!
Zavážení, zaplavávání a zanášení návnad a nástrah zakázané.
V době nepřítomnosti všech členů teamu, nesmí být žádný z prutů nahozen. Na místě musí být vždy minimálně jeden člen teamu.
Závodníci musí použít pouze průběžnou únikovou montáž. Sestava musí být uzpůsobena tak, aby se v případě přetržení vlasce ryba bezpečně zbavila zátěže  Zig-Rig ZAKÁZÁN. Max. povolena délka návazce je 50cm!! Olověné šňůry ZAKÁZÁNY)
Počítá se čistá váha po odečtení vážícího saku. Vážit se bude všem teamům stejným typem váhy. Každá ulovená ryba se při vylovení z vody musí položit a šetrně odháčkovat na mokré podložce. Úlovky okamžitě po zvážení a zapsání do úlovkového listu vrátit do vody.
Počítá se pouze ryba, která byla ulovena za tlamku - hlavovou část, nikoliv za ploutev, břicho  atd…)

V případě rovnosti výsledku rozhoduje o pořadí váha nejtěžší ulovené ryby, následně los.

Povinná výbava každého CT:
- podběrák min. 80 cm rameno
- peán
- podložka pod rybu vaničkového typu
- minimálně 2 saky na uchování ryb
- vážící trojnožku
- mobilní telefon, který uvede při registraci jako kontaktní. Je nutno zajistit si jeho provoz po celou dobu závodu.

Protest:
Každý soutěžící má právo vznést protest a to v případě, že bude mít podezření na porušování pravidel závodu, nikoliv však na pravidla samotná. Při vznesení protestu musí team složit kauci 2000,- Kč řediteli závodu. Bude-li protest uznán jako oprávněný, kauce bude vrácena v plné výši. Případný protest řeší hlavní rozhodčí.

PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL, ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ TEAMU S OKAMŽITÝM VYKÁZÁNÍM A STARTOVNÉ TEAMU V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ!!!- ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.

Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat kteroukoli z udic závodníka.
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za způsobené škody.
Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o účast v závodě.
Pořadatel garantuje plnou výši cen při plném obsazení závodu
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu propozic.
Úhradou zálohy startovného závodníci souhlasí s propozicemi.
Úhradou zálohy startovného, se team zavazuje k doplaceníní plné výše startovného.(v případě řádné omluvy, min 10 dní před závodem bude záloha vracena v plné výši)
Úhradou startovného závodníci souhlasí s pořízením foto a videodokumntace z akce.

Pořadatel závodu: Sportovní rybolov Hruškov, Vít Podoubský 602 279 289

9.ročník Hruškov Cup 40h. jednotlivci 2023

 HRUŠKOV CUP 40 HODIN non-stop jednotlivci 2023

Závod jednotlivců v lovu kaprů, amurů a jeseterů ( 40 hodin)
Místo konání: rybník Hruškov
www.hruskov.cz
Pořadatel závodu: Sportovní rybolov Hruškov, Vít Podoubský 602 279 289

Datum akce: 5-7.9. 2023
Časový rozpis:
Úterý 5.9. 17:00h registrace závodníků
17:30h. losování lovných míst
18:00h. přesun na lovné místa
20:00h. začátek závodu
Čtvrtek  7.9. 11:00h. ukončení závodu
12:30h. slavnostní vyhlášení závodu

Garantované ceny při plném počtu startujících:

1. Místo – 10 000,-Kč + pohár + věcné ceny

2. Místo – 7 000,-Kč + pohár + věcné ceny

3. Místo – 5 000,-Kč + pohár + věcné ceny

4.-10. Místo, věcné ceny

Nejtěžší ryba – 1000,- Kč, pohár

Startovné: 3800,-kč za jednoho závodníka.
Po podání přihlášky zaplatit zálohu do 10 dnů ve výši 1200,- kč na účet: 1028022433/5500 . Způsob platby startovného: převodem nebo vkladem  na účet: 1028022433/5500  jako variabilní symbol uvést číslo mobilního telefonu (např. 123456789) a do zprávy pro příjemce uvést jméno závodníka. Zbývající část startovného zaplatit při registraci před závodem.
Přihlášky se přijímají zasláním přihlášky na e-mail: podoubsky@ok-sas.cz, nebo formou SMS na tel: 602 279 289 Přihláška je platná až po přijetí startovného!
Počet teamů: max. 21

Bodovanou rybou je kapr, amur, jeseter od váhy 4kg včetně. Boduje se pouze 7 kusů nejtěžších ulovených bodovaných ryb.

Pořadatel závodu: Sportovní rybolov Hruškov

Pravidla:
Závod probíhá systémem chyť a pusť
Soutěží se v jednotlivcích. 
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!
Lovná místa jsou pouze na jednom břehu rybníka( dlouhá strana – louka), Celá hráz bude zavřená!

Krmení, nahazování, obsluhu prutů, zdolávání a podebírání ryby může provádět výhradně sám závodník. Při krmení a nahazování, nesmí závodník opustit svůj sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního závodníka, ryba se počítá. Při zdolávání ryby je možné , se souhlasem sousedního závodníka, přejít do jejich sektoru a tam zdolat rybu. Vstoupit do vody může závodník pouze při podebírání a to výhradně před svým sektorem. Označování lovných míst jakýmkoliv způsobem je zakázané. Zavážení nástrah a návnad jakýmkoliv způsobem zakázané. Echolot zakázán.
Krmení během závodu je možné pouze za pomoci ruky, lopatky, kobry, praku, raketou (spombem). Jiné způsoby krmení, které tady nejsou jmenovány, jsou zakázané.
V době nepřítomnosti závodníka na lovném místě, nesmí být žádný z prutů nahozen.
Každý závodník loví na maximálně 2 pruty, každý z prutů s maximálně jedním návazcem s jedním HÁČKEM S PROTIHROTEM.
Závodník musí použít pouze průběžnou (únikovou montáž). Sestava musí být uzpůsobena tak, aby se v případě přetržení vlasce ryba bezpečně zbavila olova, nebo krmítka. Zákaz používání pletené šňůry!!!  Pletené návazce povoleny- to znamená od olova k háčku. Olověné šňůry jsou ZAKÁZANÉ.
Bodovanou rybou je pouze kapr, amur a jeseter od váhy 4kg včetně. Počítá se ryba, která je ulovena za tlamku - hlavovou část ryby.(nikoliv za břicho, ploutev a atd…) boduje se pouze 7 nejtěžších ulovených ryb. Počítá se čistá váha po odečtení vážícího saku. Každá ulovená ryby se při vylovení z vody musí položit a šetrně odháčkovat na mokré podložce.  Vyhrává závodník s největší váhou ulovených ryb. V případě stejné váhy ryb rozhoduje o pořadí váha nejtěžší ulovené ryby, následně los. Úlovky okamžitě po zvážení a zapsání do úlovkového listu vrátit do vody.

Lovné metody:
položená, vlasová metoda
Lovná metoda ZIG-RIG je ZAKÁZANÁ. Maximální délka návazce je omezena na 50cm!!!

Povolené nástrahy: kukuřice, boilie, pelety a umělé napodobeniny jmenovaných nástrah, boilie těsta, dipy
PVA materiál povolen!
Krmítka povoleny!
Srkačky přísně zakázány!!

Povolené návnady: boilie, pelety, method mix, vařený partikl.

Krmení je omezeno na 20 kg na celý závod!!! Do krmení se nepočítají tekuté potravy, dipy a pop up. Vše ostatní bude zváženo rozhodčím. Přebytek krmení nesmí být během závodu na lovném místě. Doporučujeme odvážit už doma před závodem.
Nesmí se chytat: na pečivo, různé foukané kukuřice, puffi a jiné extrudy, červi, žížaly ani jiné živé nástrah

Co není dovoleno je ZAKÁZÁNO!!!

Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat kteroukoli z udic závodníka.

Protest:
Každý soutěžící má právo vznést protest a to v případě, že bude mít podezření na porušování pravidel závodu, nikoliv však na pravidla samotná. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního závodníka, ryba se počítá - nelze vznést protest.
Při vznesení protestu musí závodník složit kauci 1000,- Kč hlavnímu rozhodčímu. Při zjištění neoprávněnosti podaného protestu, kauce propadá ve prospěch pořadatele.  Případný protest řeší hlavní rozhodčí a minimálně jeden sektorový rozhodčí. Protest musí být vznesen neprodleně! V případě oprávněného protestu se ryba nebude počítat.
PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ  DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ ZÁVODNÍKA S OKAMŽITÝM VYKÁZÁNÍM A STARTOVNÉ ZÁVODNÍKA V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ!!! – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.

Povinná výbava je podběrák min. 80 cm rameno, peán, podložka pod ryby, minimálně 1 sak na uchování ryb. Trojnožku na vážení ryb. Dále je nutné, aby závodník vlastnil mobilní telefon, který uvede při registraci jako kontaktní. Je nutno zajistit si jeho provoz po celou dobu závodu. Bivakování a stanování účastníků závodu a jejich doprovodu je povoleno na prostorných upravených přilehlých travnatých pozemcích.
   
Úhradou startovného závodník souhlasí s uvedenými pravidly.

Po celou dobu závodu bude zajištěno OBČERSTVENÍ, čepované pivo, limo, klobásy, guláš, polévka, steaky, smaž. sýr, pizza, atd…

Jedná se o privátní soukromou klubovou akci a pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o závod.
Více info na tel: 602 279 289  Vít Podoubský - hlavní pořadatel

Závody
Poslední diskuse
Provozovatel: 602 279 289 Podoubský Vít
Správce non-stop: 722 467 507